Jumat, 22 November 2013

Avril Lavigne Profilu - Piękna i Utalentowana Dziewczyna

Avril Ramona Lavigne (dźwięk wymowa francuskiego, albo znane namapopulernya Avril Lavigne (27 września 1984), to kanadyjska piosenkarka pop-punk, muzyk i aktorka. W 2006, Canadian Business Magazine umieścił go na 7. miejscu najbardziej niesamowite Canadian kobieta w Hollywood, w 2007 roku zdobył dziewięć nominacji Konkurs muzyczny Jabra za najlepszy zespół na świecie, na podstawie wyboru fanów na całym świecie.

Regular prawdziwe nazwisko jest wymawiane w Indonezyjski jako "Evfril Levingj". Avril jest francuski słownego kwietnia (April), podczas gdy średnia Vine Lavigne (Wine) lub Vineyard (Winnica).

Pierwszy album Avril, Let Go, wydany w 2002 roku, i sprzedała ponad 18 egzemplarzy Kuta na całym świecie, uzyskać certyfikat 6 razy platyną w Ameryce. Album Avril później, Under My Skin (2004) i The Best Damn Thing (2007), odpowiednio, zajmują pozycję # 1 na liście Billboard Hot 200 przebojów w USA. Avril ma pięć numer jeden na świecie, z czego jedenaście singli top 10 pozycji, w tym "Complicated", "Sk8er Boi", "jestem z tobą", "My Happy Ending" i "Girlfriend". Zajmował pozycję # 50 na liście specjalnej VH1 "50 Greatest video Era kobiet".Czwarty album, Lullaby widzenia, została wydana w marcu 2011. Czwarty album Lavigne Lullaby Żegnaj uzyskać top 10 na Billboard 200 i UK Albums Chart, oraz nr 1 albumów w Japonii i Australii. Trzy miesiące po premierze Lullaby Żegnaj Lavigne rozpoczęła pracę nad swoim piątym albumem.

Tło

Avril Lavigne urodziła się w małym miasteczku, Napanee, Ontario w chrześcijańskim środowisku rodzinnym. Avril w zdolność śpiewu jest znany, ponieważ był 2 lat, gdy jego matka powiedziała, że ​​Avril zaczęła śpiewać pieśni religijne w kościele. Rodzina Avril przeniosła się do Napanee, gdy miała 5 lat. 

W 1998 roku Lavigne wygrał konkurs śpiewania oficjalnego Wycieczka kanadyjski piosenkarz Shania Twain. Avril Shania piosenka zatytułowana "What Made You Say That".

Avril odkryta przez jej pierwszego trenera profesjonalnego, Cliff Fabri, podczas gdy ona śpiewa country disebuah księgarnię w Kingstone, Ontario. Pojawienie Salama trwała, Avril wspierany przez lokalne piosenkarka folk Klepka Medd, który został zaproszony do śpiewania jej piosenka "Touch The Sky" na lata 1999nya album Spirit Quinte. Avril również śpiewali "Tample Of Life" i "Two Rivers" w oknie albumu do ciebie, Steve Medd, 2000.

Saat usia Avril menjelang 16 tahun, dia didaftarkan oleh Ken Krongard, seorang artis dan jurnalis, wakil dari perusahaan rekaman Arista. Ken mengundang Antonio “L.A.” Reid untuk mendengarkan nyanyian Avril disebuah studio rekaman milik Peter Zizzo di New York. Selanjutnya Avril melengkapi kontrak album perdananya, Let Go. The Matrix, yang bekerja secara ekstensif bersama Avril dalam proses pembuatan lagu untuk albumnya mengatakan, “We conceived the ideas on guitar and piano. Avril would come in and sing a few melodies, change a word here or there..”

Kariera Muzyka

Pierwszy album Avril, Let Go, został wydany w dniu 4 czerwca 2002 roku w Stanach Zjednoczonych, pozycja # 2 tam, i osiągnął numer 1 w Australii, Kanadzie, Anglii, krajów danbeberapa innych. To sprawia, że ​​Avril, młoda dziewczyna z 18, który ma # 1 album w Wielkiej Brytanii po raz pierwszy.

Nieco ponad miesiąc po jego wydaniu, album otrzymał certyfikat multi-platyny do końca sierpnia, a potrójną platynę w dwa tygodnie później. Przed końcem roku 2002 tylko 6 miesięcy po jego wydaniu, album był już 4 razy platyną przez certyfikacji RIAA.Łączna liczba sprzedaży osiągnęły 18 milionów egzemplarzy do tej pory na całym świecie. Czy najlepsze wyniki sprzedaży album wokalistki oraz debiutancki album w 2002 roku.

Cztery single z albumu została wydana. "Complicated" na stanowisku nr 1 w Australii, podczas gdy w Stanach Zjednoczonych zajmuje pozycję # 2, i jest kanadyjska piosenkarka najlepiej sprzedającym się singlem tam. Avril jest tylko przekroczyło przez jednego Natalie Imbruglia "Torn" w Ameryce. "Sk8er Boi" osiągnął top 10 pozycje w USA i Australii, "jestem z tobą" dotarł do top 5 pozycje w USA i Wielkiej Brytanii, a "Losing Grip" osiągnął top 10 pozycji w górę 20 w Tajwanie i Chile.

Lavigne został nazwany Best New Artist przez MTV Video Music Awards w 2002 roku, zdobył cztery nagrody Juno, w tym po sześć nominacji, otrzymał World Music Awards za "najlepsze na świecie sprzedaje Singera kanadyjskiej" i wszedł osiem nominacji do nagrody Grammy, w tym "Song OfYear "za" Complicated "i" Najlepszy Debiut ".

Druga płyta Avril, Under My Skin, ukazała się w dniu 25 maja 2004 roku Ameryki. Zadebiutował na # 1 na liście Billboard Hot 200 albumu wykresów Ameryki, Wielka Brytania, Australia, Niemcy, Japonia, Kanada, Meksyk, Argentyna, Hiszpania, Irlandia, Hong Kong, Tajlandia, Korea i Tajwan, a sprzedał ponad 380.000 egzemplarzy w ciągu tygodniapierwsza sprzedaż w Stanach Zjednoczonych. Większość piosenek na tym albumie zostały napisane przez Avril i kanadyjskiego kompozytora Chantal Kreviazuk, choć są pewne utwory napisane przez innych kompozytorów, takich jak Ben Moody, Butch Walker, i Evan Taubenfeld. Mąż Chantal Kreviazuk, Raine Maida jest producentem albumu z Butch Walker i Don Gilmore.

Singiel "Nie mów mi" osiągnął numer 1 w Argentynie i Meksyku, 5 top w Wielkiej Brytanii i Kanadzie, a top 10 w Australii i Brazylii. "My Happy Ending" osiągnął pozycję # 1 w Meksyku i Stanach Zjednoczonych zajmuje pierwsze 10 pozycji, co czyni go jednym z najbardziej udany trzeci tam, ale "Home Nobosy za" trzeci singiel nie udało się zająć pozycję top 40 w USA, gdzie nie tylko osiągnęła liczbę 41, pozycja # 1 w Meksyku i Argentynie.Czwarty singiel z albumu "nie było", nie został wydany w Ameryce, zajmujący 40 pozycję w Wielkiej Brytanii i Australii. Finał singiel "Fall To Pieces", nie do góry 100 pozycje w kilku stanach, ale ogromny sukces w Kanadzie, gdzie single osiągnęły numer 7 i pozycji # 17 w Republice Południowej Afryki.

Muzyka Lavigne zdobył dwa World Award w 2004 roku za "Best World Pop / Rock Music Artist" i "World najlepiej sprzedających kanadyjski artysta". Otrzymała pięć nominacji do nagrody Juno w 2005 roku i zdobył trzy, w tym "Choice Awards fan", "Artysta Roku" i "Pop Album Roku". Ona wygrała w kategorii "ulubiony wokalistka" dalamAnnual Nickelodeon ósmy Kid Choice Award. Avril napisał pierwszy szkic piosenki "Breakaway" z Matthew Gerarda, który później został nagrany przez Kelly Clarkson na ścieżce dźwiękowej do filmu Pamiętnik księżniczki 2. Królewskie zaręczyny w 2004 roku. "Breakaway" w następnym albumie Kelly Clarkson drugi studyjny, który jest również pod tytułem "Breakaway", został wydany jako pierwszy singel z albumu. Utwór zadebiutował na # 6 na liście Billboard Hot 100 Amerykanów i spopularyzował nazwisko Kelly Clarkson.

Avril prowadzone tour "na żywo i przez surprissed - Mall Tour" w dwudziestu jeden miastach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, rozpoczynając w dniu 4 marca 2004 roku, w Minneapolis, Minnesota, promowanie Under My Skin. Każdy występ składał się z krótkiej ustawy żywo akustycznej utwory ze swojej najnowszej płyty. Towarzyszył mu jego osobistego gitarzysta, Evan Taubenfeld.Miejsce w każdym mieście nie zostało zgłoszone przed upływem 48 godzin przed wydajność zaczyna. Ta wycieczka jest bardzo popularny, sukces i sławę w promocji albumu. Wygląd w Indianapolis w dniu 25 marca 2004 roku, w centrum handlowym Glendale składa się z piosenką "nie było", "My Happy Ending", "Nie mów mi", "Take Me Away", "Nikogo nie ma w domu", "Sk8er Boi" i "Complicated". Wybór utworów z trasy został wydany w Avril Lavigne Transmisje Acoustic EP, które tylko Ameryki, jak ich celów sprzedażowych.

Przez cały rok 2005, a jest moment jej poszukiwań kariery modelki. Zaproponował powrót Kanady w ceremonii zamknięcia na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2006 w Turynie, we Włoszech, niedaleko piosenkę "Kto wie?" W ciągu ośmiu minut od Voncouver 2010.

Trzeci album Lavigne The Best Damn Thing został wydany 17 kwietnia 2007 roku i zadebiutował na # 1 w Ameryce.Album został wyprodukowany przez Dr Luke, Avril mąż Deryck Whibley, Rob Cavallo, Butch Wlker i Avril sam. Travis Barker nagrywania bębnów w rejestrowaniu Avril.Pierwszy singiel z albumu "Girlfriend" był pierwszą piosenką Lavigne na pierwszej pozycji w Ameryce. Tajne wydarzenie Ryana, Lavigne powiedział, że "Gdy cię nie ma" jest drugim singlem z albumu.Trzeci singiel z albumu jest "Hot". W marcu 2008 roku Lavigne powiedziała, że ​​skończył nagrywanie Vidio muzyki na czwarty singiel z albumu "The Best Thing Cholera" i powiedział, że jego brat Matt wziął udział w muzyce vidionya.Singiel został podobno wydany pierwszy w Niemczech w dniu 6 czerwca 2008 roku.

The album is reaping a lot of controversy, ranging from the content of the lyrics that contain a lot of taboo language, disputes some of the songs like the song "Girlfriend" and "I Do not Have To Try", until the cancellation problem konsermya yamg cause a lot of fans disappointed.

Avril śpiewa piosenki "Imagine" Johna Lennona, jak jej wkład w album Instant Karma: The Amnesty kampanii International do Save Darfur.

Trzy miesiące po premierze jej czwartego albumu Lullaby Żegnaj Lavigne ogłosiła, że prace nad swoim piątym albumem już się rozpoczął, z ośmiu utworów napisanych do tej pory. Muzyka na nowym albumie będzie przeciwieństwem Lullaby widzenia. Lavigne wyjaśnił, "Żegnaj Lullaby bardziej łagodny, ale następna będzie pop i więcej zabawy ponownie. Mam piosenkę, że wiedziałem, że jest jeden, tylko trzeba, aby ponownie nagrać to!" Następnie, w lipcu 2011, Lavigne ujawniła tytuł jednej z piosenek z jej piątego albumu w tym "dzieła and Gone". Utwór został nagrany na Lullaby Good ale nigdy ostatecznego cięcia. Piąty album Lavigne został opisany być wydany jako "znacznie wcześniej, niż wyobrażał sobie", a pogłoski, wydany w 2012 roku, ale nie było potwierdzenia od Avril Lavigne i jej wytwórnia stwierdzające, kiedy album zostanie wydany.

Inne oferty pracy

Avril też mega hit piosenki Goo Goo Dolls "Iris" i występował na żywo z zespołu, wokalista i autor tekstów do piosenki "Iris" John Rzeznik w skale Fashion imprezy koncertowej w 2004 roku. Inne piosenki kiedykolwiek sung Avril jest "Knocking On Heavens Door", który został pierwotnie śpiewane przez Boba Dylana, "Nikt nie musi wiedzieć" przez Shania Twain i "Basket Case" Green Day. Avril powiedział, że "Iris" to piosenka favorinya wszechczasów.
 
Avril również stworzył komiks wersję, zatytułowaną Marka Pięć życzeń. Zaczynał jako siebie, gwiazda pop, który jest preferowany przez głównych aktorów tego komiksu.

1 komentar: